Witamy na stronie Open Mind Swarzędz

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  

ZAPRASZAMY NA PÓŁKOLONIE W OPENMIND 2021 !!!


Serdecznie zapraszamy na PÓŁKOLONIE w Open Mind!
Naszą bazę wakacyjną stanowi siedziba Open Mind –ul. Średzka 8a, Rabowice, piętro 1 (jesteśmy w budynku, który znajduje się w sadzie Państwa Dębskich) gdzie od godziny 8:00 do 8:30 schodzą się nasi Koloniści.
Zaczynamy od śniadania o godz. 8:30, które Dzieci przynoszą ze sobą. Po śniadaniu startujemy z blokami tematycznymi zależnymi od tematu przewodniego turnusu. Jak najwięcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, w ruchu i na zabawie. Nieustannie towarzyszy nam język angielski/ niemiecki/hiszpański podczas zabawy, przy posiłku, przy kasie biletowej – wykorzystujemy wszystkie sytuacje, aby przyswajać przydatne zwroty. Nasi opiekunowie to Lektorzy języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego na co dzień pracujący z Dziećmi, posiadający uprawnienia wychowawców kolonijnych oraz przeszkoleni w zakresie pierwszej pomocy. Takie intensywne otaczanie Dziecka językiem (8 godzin dziennie to 40 godzin angielskiego/niemieckiego/ hiszpańskiego w tygodniu!) to najlepsza gwarancja przyswojenia przez nie języka w błyskawicznym czasie i w najbardziej praktyczny sposób! Obiad i podwieczorek serwowany jest w siedzibie szkoły lub, w przypadku wycieczki – na miejscu. Po obiedzie kolejny: językowy/sportowy/plastyczny/ taneczny/muzyczny/teatralny blok tematyczny. Dzieci odbierane są od godziny 15:30 do 16:00. W czasie półkol
onii łączymy zabawę, ruch i wypoczynek z nauką języka angielskiego/niemieckiego/ hiszpańskiego. Półkolonie z angielskim/niemieckim/hiszpańskim to jedyna szansa na zapewnienie Dziecku tak intensywnego kontaktu z językiem za konkurencyjną cenę!
Zapisy: ☎️ 577 00 39 38 📧 swarzedz@openmind.edu.p

 

 

OFERTA LAST MINUTE !!!
15 % ZNIŻKI PRZY ZAPISACH DO 15 PAŹDZIERNIKA 2019!

Co nowego?
Nasza szkoła to nie tylko oferta regularnych kursów, ale także ciekawe imprezy i warsztaty sezonowe na które serdecznie zapraszamy również Dzieci nie będące naszymi kursantami.

Zachęcamy do systematycznego zaglądania do naszej zakładki. Znajdą tu Państwo ciekawe aktualności z życia naszej szkoły i ofertę najbliższych warsztatów.

Najbliższe wydarzenia:

🗣 Zapraszamy serdecznie rodziców i dzieci w wieku 2-7 lat na BEZPŁATNE ZAJĘCIA POKAZOWE
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO LICENCJONOWANĄ METODĄ TEDDY EDDIE. 🐻

➡️ 13 WRZEŚNIA 2019r.
NAJBLIŻSZY PIĄTEK:

godz. 17:00 – grupa 2-latków
godz. 17:00 – grupa 6-latków
godz.17:30 – grupa 3-4-latków
godz. 18:00 – grupa 5-latków
godz. 18:00 – grupa 7-latków

Prosimy o potwierdzenie obecności na zajęciach pokazowych w formie sms’a wysłanego na numer: 577 003 938.
😁 ZAPRASZAMY !!! 😁

—————————————————————————————————————————————————————————————

Serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte, które odbędą się w naszej szkole językowej Open Mind, w najbliższy piątek 06.09.2019r., w godzinach 17:00-20:00, ul. Średzka 8a, Rabowice, 1 piętro.

Przedstawimy się! 🤗
Pokażemy szkołę! 😁
Zaprezentujemy nasze metody nauczania! 👍
Przedstawimy ofertę i promocję! 😎

🗣🗣🗣 W tym dniu mamy dla Państwa EXTRA RABAT –> 20% na wybrany kurs języka angielskiego oraz niespodzianki🥳🤩. Do zobaczenia!🥰💁‍♀️🙋‍♀️