Witamy na stronie Open Mind Swarzędz

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Co nowego?
Nasza szkoła to nie tylko oferta regularnych kursów, ale także ciekawe imprezy i warsztaty sezonowe na które serdecznie zapraszamy również Dzieci nie będące naszymi kursantami.

Zachęcamy do systematycznego zaglądania do naszej zakładki. Znajdą tu Państwo ciekawe aktualności z życia naszej szkoły i ofertę najbliższych warsztatów.

Najbliższe wydarzenia:

🗣 Zapraszamy serdecznie rodziców i dzieci w wieku 2-7 lat na BEZPŁATNE ZAJĘCIA POKAZOWE
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO LICENCJONOWANĄ METODĄ TEDDY EDDIE. 🐻

➡️ 13 WRZEŚNIA 2019r.
NAJBLIŻSZY PIĄTEK:

godz. 17:00 – grupa 2-latków
godz. 17:00 – grupa 6-latków
godz.17:30 – grupa 3-4-latków
godz. 18:00 – grupa 5-latków
godz. 18:00 – grupa 7-latków

Prosimy o potwierdzenie obecności na zajęciach pokazowych w formie sms’a wysłanego na numer: 577 003 938.
😁 ZAPRASZAMY !!! 😁

—————————————————————————————————————————————————————————————

Serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte, które odbędą się w naszej szkole językowej Open Mind, w najbliższy piątek 06.09.2019r., w godzinach 17:00-20:00, ul. Średzka 8a, Rabowice, 1 piętro.

Przedstawimy się! 🤗
Pokażemy szkołę! 😁
Zaprezentujemy nasze metody nauczania! 👍
Przedstawimy ofertę i promocję! 😎